Hayatının Son Günlerini Yalnız mı Geçireceksin?
Bir çoğumuz hayatımızın son günlerini sevdiklerimizle geçirebilmek isteriz. Bakalım senin hayatının son günleri yalnız başına mı yoksa birileriyle mi olacak? Soruları cevaplamak senden, tahminler bizden :)

Hadi başlayalım! Öncelikle cinsiyetini öğrenelim..

Yaşınızıda öğrenirsek birşeyler şekillenecek :)

Genellikle insanlar seni nasıl tanımlar?

Konuşmayı seven biri mi olarak bilinirsin?

Arkadaşlarınla ne sıklıkla dışarı çıkarsın?

Sorumluluk sahibi misin?

Peki ya aşka inanıyor musun ?

Son olarak, batıl inançlara ne kadar inanıyorsun? 0'dan 5'e kadar puan ver.

Hayatının Son Günlerini Yalnız mı Geçireceksin?

  1. Sonucun: Son günlerini yalnız başına geçireceksin!

    Kendi içine kapanık ve hayalperest yapın ile sen son günlerini yalnız geçireceksin ve bu durumdan da gayet memnun görünüyorsun. Her zaman emekli olmak ve uzaklara gitme hayali kuran bazı insanlar olmuştur. İşte sen onlardansın. Senin için bu denli son zamanlarını yalnız geçirmek güzel bir şey. Belki de sadece değer verdiğin tek bir insanla olabilir. :)

  2. Sonucun: Son günlerini sadece en yakınım dediğin bir kaç kişiyle geçireceksin!

    Sen kalabalık ortamlardan ziyade, sadece değer verdiğin ve en yakın gördüğün kişilerle olmaktan yanasın. İşte bu şekilde yaşadığın için son günlerinde böyle geçecek demektir. '' İnsan nasıl yaşarsa öyle ölür'' demişler. Sen fazla kalabalık ve yapmacıklıktan hiç hoşlanmıyorsun. Senin için varsa yoksa samimiyet ve içtenlik. Bu yüzden şimdi olduğun gibi son günlerinde de seninle olacak kişiler sadece en yakının gördüğün insanlar olacak. :)

  3. Sonucun: Son günlerini kalabalık geçireceksin!

    Sen son günlerine kadar güzel dostluklar ve arkadaşlıklar biriktirmiş olacaksın. Senin sempatik tavırların, fedakarlıkların ve etrafına saçtığın pozitif enerjin ile birçok arkadaşın ve ailen seninle vakit geçirmekten oldukça memnunlar. Genellikle yalnız kalmayı sevmeyen sen, son günlerinde de sevdiklerinle olacaksın. Çünkü  'nasıl yaşarsan öyle ölürsün' diye bir söz vardır. Boşuna söylememişler. :)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları